Zaproszenie do udziału w konkursie na plakat pt.: „ Życzliwość w postawie, czynach i słowach”

Utworzono dnia 15.11.2020

Z okazji Światowego Dnia Życzliwości, który obchodzimy 21 listopada zapraszamy wszystkich chętnych uczniów klas I-III do wzięcia udziału w konkursie online, którego przedmiotem jest plakat promujący postawę życzliwości wobec drugiego człowieka.

Cele konkursu:

• upowszechnianie postawy szacunku, uprzejmości, tolerancji, serdeczności, koleżeństwa;
  • rozwijanie indywidualnych zdolności plastycznych;
  • rozwijanie wyobraźni;
  • okazja do wypowiedzi środkami artystycznymi.

Regulamin konkursu:

• konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I-III ;
  • uczeń wykonuje jeden plakat;
  • technika dowolna: kredki, farby, collage itp.
  • praca powinna być wykonana samodzielnie;
  • gotową pracę należy przesłać w formacie jpg na adres: e.piekut@sp7.sopot.pl
  • wszystkie prace biorące udział w konkursie obowiązuje domyślna zgoda rodziców na przetwarzanie danych osobowych dziecka w celu przeprowadzenia konkursu
  • prace będą oceniane pod względem: zgodności pracy z tematem, estetyki wykonania, pomysłowości, doboru słów.
  • przewidziane są nagrody za I, II i III miejsce,
  • prace zostaną zaprezentowane na stronie internetowej naszej szkoły.

Termin dostarczenia prac:

Prace wykonane zgodnie z powyższym regulaminem należy wysyłać w załącznikach w formacie jpg, na adres podany w regulaminie do dnia 19 listopada 2020r.

Rozstrzygnięcie konkursu zostanie zamieszczone na stronie internetowej szkoły.

Koordynatorzy konkursu:
Emilia Piekut , Mirosława Pacewicz