II POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNO – JĘZYKOWY „GERMAN AND ENGLISH FASHION IN SOPOT” /„DIE DEUTSCHE UND ENGLISCHE MODE IN ZOPPOT

Utworzono dnia 21.02.2024

REGULAMIN II POWIATOWEGO

KONKURSU PLASTYCZNO – JĘZYKOWEGO

„GERMAN AND ENGLISH FASHION IN SOPOT” /„DIE DEUTSCHE UND ENGLISCHE MODE IN ZOPPOT“

Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 7 im. Tadeusz Kościuszki w Sopocie .

1. Cele konkursu:
  • rozbudzenie zainteresowań literaturą anglojęzyczną i niemieckojęzyczną;
  • rozwijanie umiejętności językowych;
  • upowszechnianie kreatywności i twórczości artystycznej;
  • kształtowanie  tolerancji wobec innych kultur;
  • kształtowanie otwartości na inne wzorce kulturowe.
  1. Konkurs skierowany jest do uczniów klas szóstych, siódmych i ósmych szkół podstawowych w Sopocie uczących się języka angielskiego i niemieckiego.
  2. W pierwszym etapie Szkolna Komisja Konkursowa wybiera 6 prac konkursowych z każdej kategorii wiekowej, czas przesłania do 08.03. 2024 r. na adres:

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 7
ul. J.J. Haffnera 55
81-715 Sopot(z dopiskiem „II Powiatowy Konkurs Plastyczno – Językowy “ )

1. Komisja Konkursowa przyznaje I, II i III miejsce oraz wyróżnienia w każdej kategorii wiekowej.
  2. Zadanie konkursowe:
  • Przedstawienie zmieniającej się mody na przestrzeni lat za pomocą Collagu.

Kolaż należy stworzyć łącząc dowolne materiały, zdjęcia itp. z krótkim opisem (30-60 słów). Technika wykonania pracy plastycznej jest dowolna.

1. Prace należy wykonać indywidualnie.
  2. Ocenie pracy podlegać będzie: poprawność językowa, kreatywność, estetyka i kompozycja pracy.
  3.  Do każdej pracy powinna być dołączona informacja zawierająca (KARTA ZGŁOSZENIA):
  • imię, nazwisko ucznia, klasę, do której uczęszcza,
  • kategorię i tytuł pracy,
  • imię i nazwisko nauczyciela – opiekuna

9. Rozdanie nagród połączone z wystawą prac odbędzie się 15.03.2024r. Organizatorzy powiadomią o wynikach z dniem 12 marca 2024 r. na www.sp7sopot.szkolna.net

1.  Postanowienia komisji konkursowej są ostateczne.
  2.  Prace konkursowe stają się własnością organizatora konkursu.
  3.  Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody rodziców/prawnych opiekunów na przetwarzanie danych ich dziecka do celów konkursu, m. in. na umieszczenie danych osobowych uczestnika oraz zwycięskich prac na stronie internetowej organizatora konkursu.
  4.  Dodatkowych informacji udzielają nauczyciele:

Katarzyna Chromińska: k.chrominska@sp7.sopot.pl

Helena Dobrodziej: h.dobrodziej@sp7.sopot.pl