Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 7 im. Tadeusza Kościuszki w Sopocie

Grad medali pływaków naszej szkoły w Kartuzach!

Utworzono dnia 25.02.2020
Świetnie zaprezentowali się nasi pływacy podczas Ogólnopolskich Zawodów Pływackich, które odbyły się w minioną sobotę(22.02.20r) w Kartuzach.
Impreza zaczęła się od biegu pokazowego w konkurencji 100m st. grzbietowym. Wzięli w nim udział;wielokrotny medalista Mistrzostw Świata: Radosław Kawęcki oraz finaliści Mistrzostw Świata: Jakub Skierka i Kacper Stokowski. Uczestnicy zawodów mieli okazję podglądać najlepszych na świecie, to fajna lekcja dla młodych adeptów pływania.
Mimo wysokiego poziomu sportowego zawodów nasi podopieczni poradzili sobie doskonale zajmują wielokrotnie miejsca na podium:

- sztafeta dziewcząt: 4x 50m st. dowolnym( Pola Raczyńska, Maja Józefowicz, Helenka Wąsowska i Wiktoria Murawska)zajęła drugie miejsce