Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 7 im. Tadeusza Kościuszki w Sopocie

rekrutacja

Liga Województwa Pomorskiego w kategorii Dzieci 10-11 lat - Słupsk 21.03.2021r.

Utworzono dnia 22.03.2021

Nareszcie na zawodach po roku przerwy, ale w ścisłym reżimie sanitarnym i w dobrych humorach, fantastyczny występ odnotowali nasi młodzi pływacy podczas zawodów Ligi Województwa Pomorskiego w kategorii Dzieci 10-11 lat w Słupsku 21.03.2021r.

Zawody odbyły się na pięknej pływalni „Trzy Fale” w Słupsku. Ogółem startowało 223 zawodników i zawodniczek z 18 klubów województwa pomorskiego.

Nasz klub UKS Siódemka Sopot w klasyfikacji generalnej za poprzedni rok 2020 zajął II miejsce, a nasz zawodnik, Mateusz Matylla, podopieczny trenerki Małgorzaty Nowakowskiej zajął I miejsce w klasyfikacji generalnej i odebrał piękny puchar :)

Podopieczni trenerki Agnieszki Suchcickiej:

Szymon Żurek zdobył 1m na 50m stylem motylkowym
Gaja Kwiatkowska zdobyła 2m na 50m stylem dowolnym
Mateusz Rudziński zajął VI miejsce na 50 m stylem motylkowym i V miejsce na 100m stylem grzbietowym
Michał Matylla zajął VI miejsce na 50m stylem klasycznym
 

Podopieczni trenerki Małgorzaty Nowakowskiej:

Agata Zemła zdobyła 2m na 50m stylem motylkowym i zajęła IV miejsce na 100 m stylem grzbietowym
Mateusz Matylla zdobył 2m na 200m stylem dowolnym i zajął IV m na 50m stylem motylkowym
Edward Niezgoda zdobył 1m na 100m stylem grzbietowym i 3m na 200m stylem dowolnym

Bezkonkurencyjne okazały się nasze sztafety klubowe podopieczni trenerek Agnieszki Suchcickiej i Joanny Belof
 

I miejsce sztafeta dziewcząt 10 lat w składzie : Oliwia Wójs,Carla Jaś, Iga Abi Yagi, Gaja Kwiatkowska
III miejsce sztafeta chłopców 10 lat w składzie: Jan Staszewski, Tadeusz Haller. Antony Cowen,Michał Matylla

Podopieczni trenerek Agnieszki Suchcickiej i Małgorzaty Nowakowskiej:

I miejsce sztafeta chłopców 11 lat w składzie: Szymon Żurek, Mateusz Rudziński, Mateusz Matylla,Edward Niezgoda
 

W klasyfikacji generalnej po I rundzie:

Gaja Kwiatkowska na III miejscu
Szymon Żurek na II miejscu
Edward Niezgoda na III miejscu
Mateusz Matylla na V miejscu

Klasyfikacja drużynowa UKS Siódemka Sopot na II miejscu

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Kwiecień 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Imieniny